Titles you rated
Last BreathRated ★ 2.5
Small Things Like TheseRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
MantisRated ★ 1.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.0