Titles you rated
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
PossessionsRated ★ 3.0
RatchedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0