Movies
Ratings
29
Runway CopRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0