Series
Ratings
69
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 2.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Korea No.1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0- 국대: 로드 투 카타르Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.0