Movies
Ratings
1681
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
The ElixirRated ★ 1.0
WeaponsRated ★ 3.0
Boston StranglerRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kagero-zaRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 1.5
Ett ärligt livRated ★ 2.5
Death SentenceRated ★ 3.0
Flavors of YouthRated ★ 1.5- Urban MythsRated ★ 0.5
BrickRated ★ 1.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Warning: Do Not PlayRated ★ 0.5
28 Years LaterRated ★ 2.0