Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 1.0
Special Ops: Lioness Season 2Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
- EXchange Season 4Rated ★ 0.5
Scandal EveRated ★ 3.0
Badly In LoveRated ★ 3.5
The Crowded RoomRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 4.0
Roosevelt GameRated ★ 2.5
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 2.5- DexterRated ★ 4.0
- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Love RerunRated ★ 0.5
Legal High SPRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.5- 하트페어링Rated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5