Movies
Ratings
1963
Stigmatized Properties: ZOKU – The Terrifying Floor PlanRated ★ 2.5
The Real YouRated ★ 2.5
ScrewedRated ★ 2.0
The Lines that Define MeRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 2.5
Black Phone 2Rated ★ 3.5
1st KissRated ★ 3.0
The Legend of Hei IIRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Magic Mike's Last DanceRated ★ 2.5
M3GAN 2.0Rated ★ 3.0
HatchingRated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Haunted MansionRated ★ 3.0
The Lost CityRated ★ 3.0
Deep RisingRated ★ 2.5