Movies
Ratings
432
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.0
Speed RacerRated ★ 1.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.0
Two MoonsRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 2.5
Soul SurferRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Copying BeethovenRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
10,000 BCRated ★ 2.0
The RestlessRated ★ 3.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 2.5