Movies
Ratings
119
Wrong TurnRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 1.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 1.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0