Titles you rated
CapernaumRated ★ 4.5
MinariRated ★ 5.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 4.0
DangalRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Ghost RiderRated ★ 2.5
Marvel One-Shot: All Hail the KingRated ★ 4.0
Marvel Studios: Assembling a UniverseRated ★ 4.0- Marvel One-ShotsRated ★ 4.0
- The ActressRated ★ 1.5
SplitRated ★ 4.0- Big fishRated ★ 4.0
HolidateRated ★ 3.0
Waiting For RainRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
BurrowRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5