Movies
Ratings
344
The TreacherousRated ★ 1.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Rescue DawnRated ★ 2.0
No MercyRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
DisconnectRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
ComplianceRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
The Next Three DaysRated ★ 2.5
BuriedRated ★ 3.0
The GuardianRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 2.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0