Titles you rated
District B13Rated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
ChappieRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
SpeedRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.5