Series
Ratings
137
Beyond EvilRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
You Are My SpringRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Not OthersRated ★ 4.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
18 AgainRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
It's NightRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
True BeautyRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.5