Movies
Ratings
402
Shakespeare in LoveRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 3.0
The AviatorRated ★ 3.0
La maison de HimikoRated ★ 3.0
A Walk to RememberRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 5.0
The JacketRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 3.5
Liar LiarRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 3.0
Man on a LedgeRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.0