Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
UnbrokenRated ★ 2.5
ChangelingRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.0
Battle of the SexesRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0