Titles you rated
HookRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Only YesterdayRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Air DollRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 5.0