Movies
Ratings
193
Back to the FutureRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
L.A. ConfidentialRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Donnie DarkoRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 2.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0