Movies
Ratings
830
Good NewsRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
JudgementRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
The 400 BlowsRated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.0
The Final PieceRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 4.5
The Ugly StepsisterRated ★ 2.5
The Boondock SaintsRated ★ 4.0
The HouseRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.0
PoisonRated ★ 4.0- Love Is ProteinRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.5