Titles you rated
HappyendRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 4.0
Showing UpRated ★ 4.0
The TranslatorsRated ★ 3.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Sing SingRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 4.5
The 400 BlowsRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5