Movies
Ratings
222
ParasiteRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The BodyguardRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5