Movies
Ratings
50
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Our School E.TRated ★ 1.0
Memento MoriRated ★ 1.0
One Missed CallRated ★ 1.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 1.0
Ben-HurRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0