Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
SVT in the SOOP Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5