Titles you rated
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
La lunaRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
FailanRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0