Titles you rated
Julie & JuliaRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 0.5
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0