Movies
Ratings
575
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
The GooniesRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 2.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
I'm Not There.Rated ★ 4.5
RoomRated ★ 4.0