Titles you rated
SunnyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0