Movies
Ratings
241
ShopliftersRated ★ 4.0
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 3.5
The SurpriseRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 1.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 2.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Zero TheoremRated ★ 3.0
The MachinistRated ★ 3.0
SnatchRated ★ 4.0
StayRated ★ 3.0
BeatsRated ★ 3.0
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
AnomalisaRated ★ 3.0
A Quiet DreamRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0