Series
Ratings
21- ItRated ★ 2.5
The West WingRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
Gravity Falls Season 1Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
FringeRated ★ 4.0
FringeRated ★ 3.5
FringeRated ★ 4.5
FringeRated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Channel ZeroRated ★ 4.5
Channel ZeroRated ★ 4.0
Channel ZeroRated ★ 3.5