Movies
Ratings
60
Dancing QueenRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0