Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Ghostbusters: Frozen EmpireRated ★ 2.5