Movies
Ratings
173
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 0.5
Infernal AffairsRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.5
SPF-18Rated ★ 1.5
Naomi and Ely's No Kiss ListRated ★ 2.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Paths of the SoulRated ★ 2.5
Triumph of the WillRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Devils on the DoorstepRated ★ 3.5
The Tin DrumRated ★ 2.0
Olympia Part One: Festival of the NationsRated ★ 2.0
The Young Karl MarxRated ★ 1.5
Repas de bébéRated ★ 3.0