Titles you rated
The King's SpeechRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
xXx: Return of Xander CageRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 3.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
ViceRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
The PlanRated ★ 3.5
RampantRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0