Series
Ratings
330
Delicious GuysRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Tiger & DragonRated ★ 4.5- 소년 메리 켄사쿠를 찾아라!Rated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0- Masters of Horror Season 2Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
House of Cards Season 5Rated ★ 3.0
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 4.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Around 30 ChanRated ★ 3.5
Please Love The Useless MeRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5