Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 4.0
Legend of Yun XiRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 1.0
Slayers TryRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Knight FlowerRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Camp ZeroBaseOneRated ★ 4.5
BOYS PLANETRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
A Clean SweepRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Behind Every StarRated ★ 3.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 3.5