Series
Ratings
30
Good DoctorRated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5