Movies
Ratings
483
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.0
The Ugly StepsisterRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
- NoiseRated ★ 2.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
MelancholiaRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.0