Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
HerRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
The Gray ManRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Sum of All FearsRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
NocturnalRated ★ 0.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5- One WinRated ★ 1.5
Hidden FaceRated ★ 1.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5