Titles you rated
2012Rated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5