Series
Ratings
66
Killing EveRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 2.5
CSI: NYRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0