Titles you rated
The Recruit Season 1Rated ★ 2.5
The Bastard Son & The Devil HimselfRated ★ 3.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 4.5
The Sandman Season 1Rated ★ 2.0
Dating ClassRated ★ 2.5
Ted LassoRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
ManifestRated ★ 0.5
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 3.0
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
In from the ColdRated ★ 2.5
My NameRated ★ 2.0
TravelersRated ★ 3.0
TravelersRated ★ 4.0
TravelersRated ★ 3.5