Titles you rated
Just a bit EspersRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Hot SpotRated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
House of NinjasRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 5.0