Movies
Ratings
482
Bring Me HomeRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
ResistanceRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
GlassRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Mortal EnginesRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0