Titles you rated
Adventure TimeRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0