Titles you rated
Grave EncountersRated ★ 3.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
V.I.P.Rated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0