Titles you rated
The Accidental DetectiveRated ★ 1.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 2.5
One-LineRated ★ 2.0
LucyRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 1.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 1.0
OrphanRated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 1.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 4.5