Movies
Ratings
231
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0