Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 3.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
TunnelRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.5
Escape PlanRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.5