Titles you rated
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 5.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
The Hidden FaceRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Swimming PoolRated ★ 3.5
Love NonethelessRated ★ 3.5
StrayingRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Paris, 13th DistrictRated ★ 3.5
CuriosaRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.0