Titles you rated
Isle of DogsRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.5
Queen of WalkingRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Take ShelterRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 1.0
StorksRated ★ 5.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 2.0