Movies
Ratings
30
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0